Nowoczesne, multimedialne scenariusze lekcji religii oraz spotkania z uczniami

Darczyńcy i przyjaciele

KLUCZOWI PARTNERZY

EL-LOGIC Grzegorz Kulawik

Firma “EL-LOGIC Grzegorz Kulawik” powstała w 2008 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęła od projektowania instalacji sterowania urządzeń pracujących w hutach szkła, a następnie wykonywania instalacji elektrycznych w halach przemysłowych. EL Logic rozwijała się się najpierw na rynku polskim, następnie europejskim, a aktualnie podejmuje zlecenia na całym świecie. Obecnie oferuje szeroki zakres działalności dostosowując się do potrzeb rynku, jednocześnie zachowując standardy jakości i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Atutem firmy jest zespół profesjonalistów, zaangażowanych w ciągły rozwój firmy.

CHOMIK

Kiedy w 1993 roku powstawał Chomik, nikt by nie pomyślał, że z hurtowni słoików wyrośnie na jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce, zajmujących się dystrybucją i sprzedażą AGD, mebli, narzędzi i artykułów ogrodniczych, basenów i akcesoriów rekreacyjnych, figur sakralnych, dekoracji świątecznych i wielu innych. 26 lat tradycji, nieustanny apetyt na więcej, zgrana i wciąż powiększająca się załoga oraz rozmach w rozbudowie powierzchni biurowych i magazynowych definiują temperament marki.petrodom

Petrodom Paliwa kontynuuje działalność rozpoczętą w 1991 roku, jako firma rodzinna prowadząca początkowo stację paliw w Białej Podlaskiej. Z czasem rozszerzała zakres swojej działalności o sprzedaż hurtową paliw silnikowych, oleju grzewczego i LPG stając się regionalnym liderem branży paliw. Obecnie, codziennie oferujemy sprzedaż z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, dostarczamy paliwa do Klienta własną dostawą oraz prowadzimy sprzedaż detaliczną poprzez dziesięć stacji paliw zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. Dzisiaj jesteśmy doświadczonym partnerem wiarygodnym finansowo i operacyjnie.

NASI DARCZYŃCY

karol

Zakład Mięsny KAROL to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Nasz zakład rozbiera mięso, przetwarza je i wysyła wyroby do wszystkich części Polski oraz poza jej granice w ilościach ok. 1200 tys. ton miesięcznie. Zajmujemy się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzymy wspaniałe w smaku i jakości wędliny.

silver computers

Od ponad 20 lat staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów zarówno pod kątem bogatej oferty asortymentu jak i jakości oferowanych produktów w połączeniu z przystępnymi i konkurencyjnymi cenami. Nasza oferta obejmuje zarówno szeroko pojęty sprzęt informatyczny, sieciowy, biurowy, drukarki fiskalne Novitus, oprogramowanie użytkowe, materiały eksploatacyjne i informatyczne oraz pełen pakiet sprzętu i oprogramowania komputerowego dla osób z różnymi stopniami niepełnosprawności. Zapraszamy do naszego Salonu w Nowym Sączu.koral

Jesteśmy największym producentem lodów w Polsce, właścicielem marek Koral i Bracia Koral – Lody Jak Dawniej. Nasz asortyment obejmuje lody impulsowe na patyku, w rożku, w kubeczkach oraz szeroki wybór lodów w familijnych opakowaniach. Nasza firma, PPL Koral, powstała w 1979 roku w Limanowej. Założyli ją bracia Marian i Józef Koral. Siedzibą zarządu jest Nowy Sącz. Ponadto posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Rzeszowie i w Limanowej. Sprzedaż lodów Koral prowadzona jest poprzez własną sieć dystrybucji i hurtowni w całej Polsce oraz w krajach UE.


norbux

Firma NORBUX wykonuje prace demontażowe, montażowe i remontowe głównie na terenie Elektrowni Bełchatów. Obecni byliśmy m. in. przy projektach modernizacji bloków energetycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 i 8 Elektrowni Bełchatów. Aktualnie wykonujemy prace dla firm: Energomontaż Południe Katowice S.A., Bis Izomar Sp. z o.o., Energoautomatyka Sp. z o.o., Bohle Polska Sp. z o.o., BIS Plettac Sp. z o.o. i innych. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujmy partnerskich przedsiębiorstw, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ok. 40 osób, które z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania, w czym pomaga im długoletnie doświadczenie zawodowe.

PRZYJACIELE

"BIZNES PO BOŻEMU"

Rekolekcje skierowane do przedsiębiorców i biznesmenów, prezesów, menadżerów, dyrektorów, liderów biznesu i organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Znajdź radość i spełnienie w trudnym powołaniu prowadzenia przedsiębiorstw, kierowania ludźmi. Nie daj się zapętlić w natłoku codziennych obowiązków. Znajdź Boga w sytuacjach, w których na pozór go nie ma. Przekonaj się jak pracować jeszcze skuteczniej, wcale nie wydłużając godzin prac.

FRANCISZKANIE OPOLE

Franciszkanie, którzy w Opolu pojawili się w XIV wieku, oprócz posługi kapłańskiej i zakonnej przeprowadzają wiele inicjatyw. Między innymi organizują Jarmark Franciszkański, prowadzą stołówkę dla ubogich oraz zbierają zamówienia na liczne zioła i maście o charakterze leczniczym, przygotowywane zgodnie ze starodawną recepturą.
CHRISTOPHOROS

W naszej posłudze współpracujemy z rodzimą Diecezją Elbląską, Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu oraz innymi licznymi wspólnotami i instytucjami oraz domami zakonnymi między innymi: Franciszkanów, Redemptorystów, Salwatorianów, Jezuitów oraz Salezjanów. Nasza dotychczasowa działalność obejmuje organizację kursów i konferencji biblijnych w Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Olsztynie, Nidzicy, Ostródzie. Mamy przyjemność tworzyć, prowadzić spotkania Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent w Diecezji Elbląskiej oraz byliśmy zaangażowani w powstanie “Talentu” w Archidiecezji Gdańskiej i do dzisiaj współpracujemy razem.

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT HONOROWY

Wyślij ten link uczniom
(zawiera film,
ankietę “Temat na rozkminkę” oraz zadanie domowe)

https://www.katechezadwazero.pl/98534-udostepnij-film-dawid-i-goliat/
Katechezadwazero

FREE
VIEW