Nowoczesne, multimedialne scenariusze lekcji religii oraz spotkania z uczniami

Darczyńcy i przyjaciele

PATRONAT HONOROWY

KLUCZOWI PARTNERZY

EL-LOGIC Grzegorz Kulawik

Firma “EL-LOGIC Grzegorz Kulawik” powstała w 2008 roku i od tej pory dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęła od projektowania instalacji sterowania urządzeń pracujących w hutach szkła, a następnie wykonywania instalacji elektrycznych w halach przemysłowych. EL Logic rozwijała się się najpierw na rynku polskim, następnie europejskim, a aktualnie podejmuje zlecenia na całym świecie. Obecnie oferuje szeroki zakres działalności dostosowując się do potrzeb rynku, jednocześnie zachowując standardy jakości i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Atutem firmy jest zespół profesjonalistów, zaangażowanych w ciągły rozwój firmy.

Fundacja "Służac Życiu"

Fundacja "Służąc Życiu" to fundacja z Chełmna, która wspiera projekty ewangelizacyjne, uwalnia potencjał i obdarowuje ludzi. Pomaga odkryć powołanie, poprzez konkretne narzędzia. Zespół Fundacji "Służąc Życiu" asystuje i wspiera podczas realizacji powołania, projektów i dzieł. Ponadto uwalnia potencjał wspólnot i kościołów budując zespoły wyjątkowych ludzi, którzy wspierają rozwój chrześcijańskich inicjatyw poprzez inspirowanie, szkolenie oraz udostępnianie konkretnych narzędzi i materiałów. Obecnie Fundacja jest w trakcie budowy oferty kursów, które pomogą odkryć powołanie i uwolnić potencjał.

CHOMIK

Kiedy w 1993 roku powstawał Chomik, nikt by nie pomyślał, że z hurtowni słoików wyrośnie na jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce, zajmujących się dystrybucją i sprzedażą AGD, mebli, narzędzi i artykułów ogrodniczych, basenów i akcesoriów rekreacyjnych, figur sakralnych, dekoracji świątecznych i wielu innych. 26 lat tradycji, nieustanny apetyt na więcej, zgrana i wciąż powiększająca się załoga oraz rozmach w rozbudowie powierzchni biurowych i magazynowych definiują temperament marki.petrodom

Petrodom Paliwa kontynuuje działalność rozpoczętą w 1991 roku, jako firma rodzinna prowadząca początkowo stację paliw w Białej Podlaskiej. Z czasem rozszerzała zakres swojej działalności o sprzedaż hurtową paliw silnikowych, oleju grzewczego i LPG stając się regionalnym liderem branży paliw. Obecnie, codziennie oferujemy sprzedaż z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, dostarczamy paliwa do Klienta własną dostawą oraz prowadzimy sprzedaż detaliczną poprzez dziesięć stacji paliw zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. Dzisiaj jesteśmy doświadczonym partnerem wiarygodnym finansowo i operacyjnie.

NASI DARCZYŃCY

karol

Zakład Mięsny KAROL to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Nasz zakład rozbiera mięso, przetwarza je i wysyła wyroby do wszystkich części Polski oraz poza jej granice w ilościach ok. 1200 tys. ton miesięcznie. Zajmujemy się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzymy wspaniałe w smaku i jakości wędliny.

silver computers

Od ponad 20 lat staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów zarówno pod kątem bogatej oferty asortymentu jak i jakości oferowanych produktów w połączeniu z przystępnymi i konkurencyjnymi cenami. Nasza oferta obejmuje zarówno szeroko pojęty sprzęt informatyczny, sieciowy, biurowy, drukarki fiskalne Novitus, oprogramowanie użytkowe, materiały eksploatacyjne i informatyczne oraz pełen pakiet sprzętu i oprogramowania komputerowego dla osób z różnymi stopniami niepełnosprawności. Zapraszamy do naszego Salonu w Nowym Sączu.koral

Jesteśmy największym producentem lodów w Polsce, właścicielem marek Koral i Bracia Koral – Lody Jak Dawniej. Nasz asortyment obejmuje lody impulsowe na patyku, w rożku, w kubeczkach oraz szeroki wybór lodów w familijnych opakowaniach. Nasza firma, PPL Koral, powstała w 1979 roku w Limanowej. Założyli ją bracia Marian i Józef Koral. Siedzibą zarządu jest Nowy Sącz. Ponadto posiadamy dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Rzeszowie i w Limanowej. Sprzedaż lodów Koral prowadzona jest poprzez własną sieć dystrybucji i hurtowni w całej Polsce oraz w krajach UE.


norbux

Firma NORBUX wykonuje prace demontażowe, montażowe i remontowe głównie na terenie Elektrowni Bełchatów. Obecni byliśmy m. in. przy projektach modernizacji bloków energetycznych nr 3, 4, 5, 6, 7 i 8 Elektrowni Bełchatów. Aktualnie wykonujemy prace dla firm: Energomontaż Południe Katowice S.A., Bis Izomar Sp. z o.o., Energoautomatyka Sp. z o.o., Bohle Polska Sp. z o.o., BIS Plettac Sp. z o.o. i innych. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujmy partnerskich przedsiębiorstw, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ok. 40 osób, które z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania, w czym pomaga im długoletnie doświadczenie zawodowe.

PARTNER "REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH ON-LINE Z KATECHEZĄ 2.0" (2021 r.)

Wspólnota "Czas dla rodzin"

Wspólnota "Czas dla Rodzin" powstała w roku 1998 w Gdańsku. Celem wspólnoty jest ukazywanie piękna powołania do chrześcijańskiego życia rodzinnego. Patronem wspólnoty jest Święta Rodzina. Wspólnota należy do Konwencji Wspólnot Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji (SNE) oraz do światowej sieci wspólnot przymierza "The Sword of The Spirit".

PRZYJACIELE

"BIZNES PO BOŻEMU"

Rekolekcje skierowane do przedsiębiorców i biznesmenów, prezesów, menadżerów, dyrektorów, liderów biznesu i organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Znajdź radość i spełnienie w trudnym powołaniu prowadzenia przedsiębiorstw, kierowania ludźmi. Nie daj się zapętlić w natłoku codziennych obowiązków. Znajdź Boga w sytuacjach, w których na pozór go nie ma. Przekonaj się jak pracować jeszcze skuteczniej, wcale nie wydłużając godzin prac.

FRANCISZKANIE OPOLE

Franciszkanie, którzy w Opolu pojawili się w XIV wieku, oprócz posługi kapłańskiej i zakonnej przeprowadzają wiele inicjatyw. Między innymi organizują Jarmark Franciszkański, prowadzą stołówkę dla ubogich oraz zbierają zamówienia na liczne zioła i maście o charakterze leczniczym, przygotowywane zgodnie ze starodawną recepturą.
CHRISTOPHOROS

W naszej posłudze współpracujemy z rodzimą Diecezją Elbląską, Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu oraz innymi licznymi wspólnotami i instytucjami oraz domami zakonnymi między innymi: Franciszkanów, Redemptorystów, Salwatorianów, Jezuitów oraz Salezjanów. Nasza dotychczasowa działalność obejmuje organizację kursów i konferencji biblijnych w Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Wejherowie, Olsztynie, Nidzicy, Ostródzie. Mamy przyjemność tworzyć, prowadzić spotkania Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent w Diecezji Elbląskiej oraz byliśmy zaangażowani w powstanie “Talentu” w Archidiecezji Gdańskiej i do dzisiaj współpracujemy razem.

PATRONAT MEDIALNY

Wyślij ten link uczniom
(zawiera film,
ankietę “Temat na rozkminkę” oraz zadanie domowe)

https://www.katechezadwazero.pl/98534-udostepnij-film-dawid-i-goliat/
Katechezadwazero

FREE
VIEW