Październik niesie ze sobą kolejną odsłonę odcinka Katechezy 2.0. Nie ustając w naszych działaniach, prezentujemy to, co dla Was przygotowaliśmy. Tym razem: BONUS do odcinka 8 pt. „Dekalog”. Tematyka BONUSU porusza treści związane z Dziesięcioma Przykazaniami i odpowiada na pytania, które niewątpliwie przez tysiąclecia nurtowały i wciąż nurtują wielu ludzi. Czy przykazania zachowały aktualność mimo dwóch tysięcy lat swojego istnienia? Jeśli mamy wolną wolę, to dlaczego musimy podlegać pod zasady w nich zawarte? Czy Bóg jest surowym sędzią, który będzie nas rozliczał, jeśli nie spełnimy Jego nakazów? Czy Dekalog może wnieść do życia coś więcej, niż tylko ograniczenia?

BONUS 8 „Dekalog” jest kontynuacją podróży, w jaką zabraliśmy Was w poprzednim odcinku. Mowa tutaj o pobycie na Przystanku Jezus, wydarzeniu towarzyszącemu Pol’and’Rock Festival. To tam będą padały kluczowe dla naszej wiary pytania, na które, wspólnie z ewangelizatorami Przystanku Jezus, będziemy starali się odpowiedzieć. 

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu “Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.