Serdecznie zapraszamy na kolejną premierę “Katechezy 2.0” – BONUS do odcinka 6 pt. “Przyjaciel”. W przystępny i atrakcyjny dla młodego człowieka sposób dotykamy najważniejszych prawd wiary. W  zachęcamy młodych do poszukiwania odpowiedzi na pytanie:  czy Jezus może być moim Przyjacielem? 

Dla wielu z nas Jezus to ktoś o wiele więcej aniżeli Przyjaciel, każdy z nas ma swoją osobistą i zapewne pasjonującą historię SPOTKANIA z Jezusem. Ilu młodych ludzi, porwanych współczesnym światem, ma tak naprawde szansę przyjrzeć się Jezusowi, temu KIM JEST, co dla nich zrobił?  Temu, jak bardzo ich kocha i jak pragnie stać się ich Przyjacielem, tak jak stał się naszym.

Korzystając z okazji, chcemy Wam serdecznie podziękować za każdy przejaw Waszego wsparcia:  finansowego, modlitewnego, za każde dobre słowo, jakie trafia do nas z Waszej strony… Ta premiera nia miałaby miejsca, gdyby nie Wasza ofiarność w trakcie naszej zeszłorocznej zrzutki prowadzonej na portalu zrzutka.pl Za to wszystko Serdeczne Bóg Zapłać!

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu “Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.