Serdecznie zapraszamy na kolejną premierę “Katechezy 2.0” – BONUS do odcinka 6 pt. “Przyjaciel”. W przystępny i atrakcyjny dla młodego człowieka sposób dotykamy najważniejszych prawd wiary. W zachęcamy młodych do poszukiwania odpowiedzi na pytanie: czy Jezus może być moim Przyjacielem?
Dla wielu z nas Jezus to ktoś o wiele więcej aniżeli Przyjaciel, każdy z nas ma swoją osobistą i zapewne pasjonującą historię SPOTKANIA z Jezusem. Ilu młodych ludzi, porwanych współczesnym światem, ma tak naprawde szansę przyjrzeć się Jezusowi, temu KIM JEST, co dla nich zrobił? Temu, jak bardzo ich kocha i jak pragnie stać się ich Przyjacielem, tak jak stał się naszym.
Korzystając z okazji, chcemy Wam serdecznie podziękować za każdy przejaw Waszego wsparcia: finansowego, modlitewnego, za każde dobre słowo, jakie trafia do nas z Waszej strony… Ta premiera nia miałaby miejsca, gdyby nie Wasza ofiarność w trakcie naszej zeszłorocznej zrzutki prowadzonej na portalu zrzutka.pl Za to wszystko Serdeczne Bóg Zapłać!