Rozpoczynając nowy rok szkolny, pragniemy kontynuować nasze dzieło ewangelizacji poprzez premierę kolejnego odcinka Katechezy 2.0. Tym razem będzie to BONUS do odcinka 7 pt. „Stworzenie”. BONUS porusza zagadnienie piękna, które nosimy w sobie jako boskie stworzenia. Dlaczego tak często go nie dostrzegamy i dajemy się zwieść kłamstwom tego świata? Co to znaczy, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga? Jak szukać w sobie tego niezniszczalnego, wewnętrznego Piękna, gdy media społecznościowe inspirują nas do biegu jedynie za pięknem, które przemija?

W ostatnich trzech bonusach odcinków Katechezy zabieramy Was w podróż do wyjątkowego miejsca. Wspólnie przeniesiemy się na Przystanek Jezus, czyli festiwal ewangelizacyjny towarzyszący imprezie Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock). Naszymi gośćmi będą ewangelizatorzy i organizatorzy tego wydarzenia. Opowiedzą nam o tym, dlaczego spędzają tydzień wakacji, urlopu, żeby spotkanym na festiwalu ludziom mówić o Miłości Boga i im służyć (przez umycie nóg, a nawet Toi-Toi’ów!). Opowiedzą nam o doświadczeniu Boga w swoim życiu, a także o tym, jak niosą go innym, reprezentując „Kościół bez ścian”.  

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu “Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.