Drodzy Duchowni, Katecheci, Rodzice.

Dzięki Waszej pomocy w ramach akcji w serwisie zrzutka.pl udało nam się stworzyć kolejne odcinki programu “Katecheza 2.0”! Kontynuację projektu zawdzięczamy również wsparciu Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, która pomaga rozwijać dzieła ewangelizacyjne.

Cieszymy się, że znów możemy dać Wam oraz Waszym młodym podopiecznym wysokiej jakości materiały, które pomogą w przekazywaniu Wiary!

Pierwszy z nowych odcinków pojawia się na naszej platformie właśnie dzisiaj! Zgodnie z tradycją jest to 13 dzień miesiąca – czyli Dzień Maryjny.

“Stworzenie” – bo taki jest tytuł nowego odcinka – to ponad 35 minutowy film interaktywny, w którym młodzież może znaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące bibilijnego opisu stworzenia świata czy różnych aspektów życia na ziemi.

Zachęcamy wszystkich katechetów, aby skorzystali z naszych materiałów już w najbliższym tygodniu, podczas nadchodzących lekcji religii, zaś tych z Was, którzy są rodzicami – zapraszamy do obejrzenia filmu razem z dziećmi jeszcze w weekend!


Nowy odcinek jest dostępny jest na naszej platformie:


OBEJRZYJ NOWY ODCINEK

Życzymy owocnego oglądania!

Serdeczne Bóg Zapłać!