Drodzy Duchowni, Katecheci, Rodzice.

Ze względu na okres wakacyjny i “rozprężenie” (związane z Waszym zasłużonym odpoczynkiem) postanowiliśmy przedłużyć czas trwania naszej Zrzutki. Wielu z Was korzysta obecnie z urlopów, dlatego chcemy dać więcej czasu na zbiórkę środków.

Przypominamy, że zbieramy środki na kontynuację programu “Katecheza 2.0”, z którego na co dzień korzystacie jako osoby pracujące z młodzieżą.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego wideo, w którym Kacper Gudzikowski – prowadzący i współtwórca program “Katecheza 2.0” przekazuje dla Was wiadomość:

Serdecznie dziękujemy ze jesteście z nami i zachęcamy do wsparcia naszej akcji oraz poinformowania o niej swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę. Chcemy sfinansować ze zbiórki produkcję kolejnych filmów edukacyjnych i muzycznych teledysków dla młodzieży i wierzymy, że – wspólnie z Wami – uda się osiągnać ten cel!

Dotychczasowa pomoc już przekłada się na realne działania! Poniżej znajduje się krótka relacja z planu nagraniowego jednego z materiałów, powstającego ze środków zebranych w trwającej zrzutce. Zostanie opublikowany w nowym roku szkolnym:

Prosimy o wsparcie i przekazywanie informacji o naszej akcji znajomym!

Dzięki Tobie stworzymy nowe odcinki “Katechezy 2.0” z utworami i teledyskami – będziemy mogli dalej tworzyć materiały przekazujące wiarę polskiej młodzieży. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc kontynuować nasze wspólne dzieło.

Serdecznie Bóg zapłać za pomoc!