Drodzy Duchowni, Katecheci, Rodzice.

Mamy 13 stycznia – i zgodnie z tradycją prezentujemy Wam nowy – dziewiąty już – odcinek “Katechezy 2.0”. Gorąco zachęcam do OGLĄDANIA i przekazywania naszych treści dalej. Marzy nam się, aby tworzone przez nas treści, nie tyle były konkurencją dla Netflixa, ale dobrą i wartościową alternatywą,  przy której całe rodziny pogłębiają relacje –  z Bogiem i  sobą nawzajem.

OBEJRZYJ NOWY ODCINEK

Uwaga – ważne! Dzisiejsza premiera to kolejny odcinek, który udało się stworzyć dzięki Waszemu wsparciu akcji w serwisie zrzutka.pl! Kontynuację projektu zawdzięczamy także wsparciu “Fundacji “Służąc Życiu” – zaprzyjaźnionej organizacji, wspierającej dzieła ewangelizacyjne.

Nowy Rok niesie dużo niepewności, a nie da się ukryć, że  ostatnie dwa lata przyniosły sporo “nowości”… i tak – teoretycznie osadziliśmy się w realiach “nowej normalności” –  do nauki na zdalnym, pracy na  zdalnym ale czy jesteśmy w stanie przyzwyczaić się do życia na zdalnym…? Ilu z Was cały czas zastanawia się czy i kiedy wprowadzone zostaną nowe obostrzenia? Pytam o to, ponieważ z mojego doświadczenia –  przede wszystkim męża, ojca piątki cudownych dzieci, ale też menedżera na rozmaitych stanowiskach i szczeblach kierowniczych –  kolejny raz przekonuje się jak ważne jest by pokładać Ufność w Tym, który PANUJE! Czyli po prostu robić to co do nas należy wg naszego powołania, a to na co nie mamy wpływu oddawać Bogu.

Ufności i umiejętności mówienia Bogu TAK życzymy Wam oraz Waszym dzieciom, uczniom i podopiecznym w rozpoczynającym się 2022 roku – aby był on czasem Spotkania i powrotu do Źródła –  do Tego, który jest z nami każdego dnia, w szczególności w tych najmniej oczekiwanych momentach naszego życia. 

Tradycyjnie zapraszamy również do korzystania z materiałów, które już teraz czekają na Was na platformie www.katechezadwazero.pl. Czeka na Was kilkanaście filmów wideo i scenariuszy lekcyjnych, które pomogą w przekazywaniu wartości i wiary w młodym pokoleniu. Dostęp do serwisu, korzystanie i udostępnianie materiałów jest w całkowicie darmowe! Zawdzięczamy to między innymi wsparciu naszych darczyńców.

Dziękuję, że Jesteście z nami i będziemy bardzo wdzięczni za każde Wasze wsparcie: modlitewne oraz finansowe.